Facebook
CZ EN DE
UBYTOVÁNÍv centru TELČE

HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje v Telči

Zájemci  o její služby z celé ČR bydlí v našem penzionu.Zimní stadion je nedaleko.

Na zimním stadionu s celoročním provozem v Telči byla otevřena HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje. Zapojit se do  akcí této profesionální školy bruslení a hokejových dovedností mohou zájemci z celé naší republiky bez ohledu na to do jakého klubu patří a jakým klubovým povinnostem podléhají. Škola bruslení v Telči

Krasobruslení v HOCKEY TALENT ACADEMY v Telči.

Od zimy 2015/2016 jsou v programech školy bruslení a hokeje také  lekce krasobruslařské techniky s profesionální  krasobruslařkou.

Akce  HOCKEY TALENT ACADEMY školy bruslení a hokeje v Telči

V nabídce HOCKEY TALENT ACADEMY školy bruslení a hokeje v Telči je široká nabídka  variant výukových aktivit. Od jednotlivých individuálních hodin bruslení pro hokejisty, brankáře nebo krasobruslaře, přes víkendové kempy až po týdenní kempy a soustředění při letní  nebo individuální přípravě. HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje v Telči nabízí také pravidelnou celoroční spolupráci a možnost výuky a tréninkových lekcí s profesionálními hokejisty, trenéry a krasobruslaři.

HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje v Telči
Veškeré aktivity probíhají na nově postaveném krytém zimním stadionu nedaleko historického centra Telče. Výstavba nového moderního zimního stadionu v Telči, díky které je možné zde provádět kvalitní výuku a tréninkové lekce HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje v Telči byla dokončena koncem roku 2015.

Penzion Hradební - kvalitní ubytování v Telči.

Již dlouhá řada účastníků akcí HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje v Telči i s doprovodem využívá k ubytování po dobu pobytu v Telči služeb našeho rodinného  penzionu Hradební. Nabízíme ubytování již od jednoho dne pro  jednotlivce i  skupiny nedaleko zimního stadionu na okraji historického náměstí v Telči.

Rezervace a info o ubytování v Penzionu Hradební

Veškeré  informace o vybavení pokojů v našem ponzionu, prohlédněte si fotografie z interiéru  penzionu, to vše naleznete na tomto webu našeho penzionu. Pro rezervaci  ubytování využijte rezervační systém ZDE. V případě zájmu o ubytování nebo bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle +420 734 316 407 nebo na emailu info@penzion-hradebni.cz . Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se do Telče i do našeho  penzionu budete rádi vracet.

Přejeme vám příjemný pobyt a nevšední zážitky v historickém městě Telč.

 

HOCKEY TALENT ACADEMY škola bruslení a hokeje v Telči


Ochrana proti spamu. Napište prosím součet (dva + dva):

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Aktuality

Výlety do okolí Telče.

  • Telčský zámek - Telčský zámek patří mezi klenoty moravské...
  • Muzeum techniky - Muzeum techniky svým návštěvníkům...
  • Hrad Roštejn - Hrad Roštejn, romantický lovecký zámek...
  • Dačice - Dačice,  město které  dalo světu  kostkový cukr...
  • Slavonic - Slavonice jsou krásné renesanční městečko...
  • Třebíč - Třebíč, město na řece Jihlavě, s památkami...

Rychlý kontakt


zobrazit na mapě

Penzion Hradební Telč

Hradebni 26
588 56 Telč

+420 734 316 407

info@penzion-hradebni.cz